Books

Nr1   Dienos klausimas:

Ar svarbu Jums Žiežmarių gimnazijos įvaizdis?

Taip

Egzaminų naujovės

2019 m.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mieli Žiežmarių gimnazijos bendruomenės nariai (darbuotojai, tėveliai),

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, iki 2019 m. gegužės 1 d. galima pateikti prašymą, kad sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalis (iki 2 procentų GPM) būtų pervesta Žiežmarių gimnazijai kodas 190596476,  (a.s. LT474010040500181200, bankas DnB, kodas 40100). Skirdami 2 procentų pajamų mokesčių paramą padedate mūsų gimnazijai gyvuoti ir efektyviai ją turtinti.
         Ačiū visiems, nepamiršusiems skirti šią paramą praėjusiais metais. Su gimnazijos tarybos ir Tėvų komiteto sutikimu šias lėšas panaudosime ir patyčių bei smurto prevencijai, kad gimnazijos mikroklimatas taptų dar geresnis, kad mokiniai jaustųsi saugesni, todėl labai prašome prisidėti prie šių lėšų didinimo, sudarant galimybę gimnazijai nusipirkti mokymus ir metodinę literatūrą prevencinėms socialinio emocinio bei emocinio intelekto ugdymo programoms įgyvendinti, organizuojant efektyvią pageidaujamą mokinių elgesį skatinančią veiklą.
         Jeigu jau esate raštu arba elektroniniu būdu pateikę Prašymo pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos Respublikos Labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą FR0512 formą, tai vėl šią formą užpildyti ir pateikti galite anksčiau teikto prašymo duomenų pagrindu tiesiogiai portale arba jo duomenis parsisiuntę į savo kompiuterį:

Jeigu nesate teikę prašymo dėl 2 procentų pajamų mokesčio skyrimo paramai arba labdarai, tai šį prašymą galite užpildyti tiesiogiai portale arba parsisiuntę jo formą į savo kompiuterį arba užpildyti prašymą FR0512 formą 02 raštu. Nepamirškite, kad prašymai priimami iki gegužės 1 d.

Prisijungti prie VMI elektroninės sistemos galite naudodamiesi savo internetine bankininkystės sistema, tada pasirinkite Paslaugos > 2 proc. paramai.

Informaciją pateikė gimnazijos direktorė Ieva Mažulienė

Šiuo metu lankytojų - 4
Duomenų bazė (Svečias)
© 2000-2011. Lithuania. CMS by Ramūnas & Laurynas. Design by Tinklapių kūrimas - itsprendimai.net. Visos autorinės teisės priklauso Intranet kūrybinei grupei.